Фотозйомка закоханих

Фотозйомка закоханих від знайомства до вінчання

ALX_6968

IMG_4103

Лав сторі

Фотосесія Love Story – це більше, ніж історія любові, перенесена на фотопапір. Це – почуття, емоції, радість і феєричне блаженство, яке ми звикли називати закоханістю. Закоханість і любов мають багато спільного, одночасно з тим різко відрізняючись один від одного. Поки ми закохані, ми здатні на нерозсудливості, коли любимо – на подвиги …

Закохану пару легко визначити в натовпі – їх очі сяють особливим світлом. І світ цей, це сяйво, ні з чим не сплутати. Воно особливе, як особливі і наші почуття, яким судилося згодом перерости в міцну любов – опору сімейного щастя і благополуччя. А поки, ми тільки дізнаємося один одного, відкриваємо нові риси характеру, нові звички, перевіряємо наскільки далеко готові зайти. Це прекрасний час, яке навряд чи повториться! Тому так важливо зберегти спогади про нього.

Наш тандем допоможе вам зробити це! Ні художника, який більш точно перенесе почуття на папір, ніж фотограф. Фотозйомка закоханих – найкращий спосіб увічнити народження великої любові!
фотозйомка весіль

Закоханість неодмінно переросте в любов, якщо дві людини до цього готові. Велика любов народжує міцні сім’ї, які беруть свій початок в день одруження. Напевно, кожна дівчина чекає цього особливого дня для того, щоб відчути справжньою принцесою, а після стати вірною дружиною – берегинею сімейного вогнища, блюстітельніцей подружнього щастя.

Цей день явне підтвердження того, що нерозсудливості закінчилися, а попереду тільки подвиги, зайвий раз доводять силу любові. Цей день є неповторним, значимість його незаперечна.
Зберегти спогади про одруження допоможе весільна фотозйомка!

Фотозйомка весіль – основний напрямок нашої тандему. Ми любимо знімати щасливі обличчя, радісні посмішки і виконані світлої надії очі. Ми вміємо це робити і робимо не перший рік. Фотозйомка весіль в нашому виконанні подарує вам не тільки красиві фотографії, але і феєрверк позитивних емоцій!

Фотозйомка вінчань в Дніпропетровську

Коли людина любить, він прагне розповісти про свої почуття всьому світу, та й не тільки. Про силу любові повинні знати навіть на небесах.

Вінчання – це особливе таїнство, атмосфера якого не може не викликати щедрих сліз розчулення. Що може бути трогательнее, ніж два люблячих людини, відкривають своє серце перед Богом. Фотографії вінчання несуть в собі частину тієї невимовної атмосфери і не дозволяють забути клятви, дані один одному в той урочистий день.

Фотозйомка вінчань – частина сімейного альбому, створити який вам допоможемо ми!