Кращий фотограф

Скоро весілля? Потрібен кращий весільний фотограф?

Ми знаємо, як його звуть!

  • Передвесільна фотосесія Love Story;
  • Професійна весільна фотозйомка;
  • Весільний фоторепортаж;
  • Студійна весільна фотосесія;
  • Романтична постановка.

Ваш найкращий весільний фотограф – Олександр Шишигін і його неповторна муза Тетяна Шишигіна нададуть всі вищеперелічені послуги на найвищому професійному рівні!

Ми зробимо все для того, щоб ваш весільний альбом не тільки вражав своєю красою, але і надихав емоційністю!

Кращий фотограф у вас на весіллі

Більше 5-ти років ми знімаємо тільки весілля. Весільна фотографія для нас стала більше, ніж просто роботою. За цей час ми не тільки відточили технічні навички, але й навчилися розуміти, чого хочуть молодята, яким вони бачать свій альбом. Адже кожне весілля особливе, особливими повинні бути і фотографії.

Наша перевага в індивідуальному підході. Ми не робимо шаблонних фотографій і не маємо списку заздалегідь заготовлених поз. Ми любимо живі, природні, емоційні кадри. Творчість, політ думки і безліч свіжих ідей – ось, що значить весільна фотозйомка від Шишигіних!

У нашому арсеналі професійна фототехніка, великий досвід комп’ютерної обробки і різносторонній погляд. На весільну фотографію ми дивимося з різних сторін, тому завжди можемо запропонувати вдвічі більше, ніж будь-який інший майстер!

Весільна і передвесільна фотозйомка

Практика показує, що кращий весільний фотограф потрібен задовго до весілля, адже ніщо не розчулює гостей так, як перегляд фотографій вашої Love Story. Ми розповімо історію вашого кохання так, що сльози не стримає навіть найсуворіший глядач. До того ж фотосесія Love Story – це відмінний привід познайомиться і поспілкуватися ближче. Замовивши фотосесію Love Story, ви зможете по достоїнству оцінити наш професіоналізм.

Весільна фотозйомка – це не тільки прогулянка або фотографії біля РАГСу. Ми готові супроводжувати вас протягом всього свята і підготувати фоторепортаж, що охоплює події від зборів молодих до розрізання весільного короваю. Також практикуємо студійну і постановочну весільну фотосесію.

Довіривши нам фотозйомку свого весілля, ви ніколи про це не пошкодуєте. Адже тільки кращий весільний фотограф може подарувати кращі знімки у вашому житті!

Телефонуйте! Обов’язково поспілкуємося, покажемо більше робіт і обговоримо подробиці!