Лав сторі

Love Story (лав сторі) фотосесія в романтичному місті Львів, Чернівці, Хмельницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Кам’янець-Подільський, Ужгород

Це солодке почуття – любов, так тривожить наївну душу … А точніше, закоханість! Закохані люди випромінюють особливе сяйво, особливу енергетику, сповнену тепла і ніжності. Мабуть, немає людини щасливіше, ніж закохана.

Тільки закохані здатні на нерозсудливість, нічні прогулянки до ранку і незабутні пригоди. Дух авантюризму переповнює серця, але закоханість триває не вічно. З часом сповнений ніжності стан переростає у велике і міцне почуття – любов. Ми змінюємося, як і все навколо. На зміну авантюризму приходить розсудливість, пристрасть змінюється вірністю. Тому так важливо запам’ятати хвилини щастя, щирості і тепла, якими традиційно наповнений початок відносин.

Лав сторі

Love Story (лав сторі) фотосесія

Фотосесія лав сторі – це окремий вид мистецтва, цілий жанр в сучасній художній фотографії. Фотографії «лав сторі» цінні своєю красою і щирістю.

Love Story – це прогулянка закоханих, під час якої їх супроводжує фотограф. Це можуть бути прості знімки, а може і реквізитна зйомка. Це може бути фотосесія у парку, а можуть і екстремальні кадри на даху багатоповерхівки. Все залежить від того, наскільки далеко ви готові зайти. У будь-якому випадку ми з вами до кінця!

Лав сторі

Лав сторі в Тернополі

Тернопіль – ідеальне місто для «лав сторі» фотосесії. Десятки вражаюче прекрасних місць, найдавніші вулиці, парки, сквери, фонтани, та й просто красиві самобутні пейзажі, розташовують до створення шедеврів.

Лав сторі в в Тернополі – це десятки самих різних фотографій, кожна з яких володіє своєю родзинкою. Не знаєте де провести свою прогулянку? Телефонуйте, ми обов’язково підкажемо, допоможемо продумати сценарій і надихнемо вас на створення власної Love Story.

Ми – професійні фотографи. Останні п’ять років ми знімаємо тільки закохані пари, тому знаємо всі тонкощі і особливості цього жанру. Вміємо фотографувати любов, незважаючи на те, що ніхто не знає, як вона виглядає!

Романтичні, живі і чуттєві знімки – це наш профіль. Творче мислення, безмежна любов до фотографії і, звичайно, професійна камера в руках дозволяють творити справжні дива.

Фотосесія Love Story стане відмінним подарунком і підтвердженням ваших почуттів. Якщо приховувати свої почуття більше немає сил, дзвоніть!

Розкажіть про свою любов всьому світу за допомогою фотографії!