Весільне портфоліо

Переглянути весільне портфоліо – кращий спосіб зробити правильний вибір!

Весілля – найважливіший з днів у житті. Він неодмінно запам’ятається як свято любові і радості. Найкраще зберегти в пам’яті урочисті хвилини допомагає фотографія. Саме тому в процесі підготовки до весілля велику кількість уваги молодята приділяють пошуку фотографа. Професійний фотограф – обов’язковий гість на гарному весіллі! Зробити вибір не завжди легко, тому ознайомитися з роботами у весільному портфоліо просто необхідно.

Весільне портфоліо – обличчя фотографа

Як правило, у весільному портфоліо зібрані кращі весільні фото. Звертайте увагу не тільки на яскравість зображень, але і на їх емоційну складову. Зробити яскраву картинку легко, а от створити справжній фотошедевр під силу далеко не кожному.

У своєму весільному портфоліо ми зібрали фотографії, які дійсно гідні вашої уваги. Ми знімаємо в різних стилях, тому зовсім неважливо плануєте ви класичне свято одруження або креативну весільну вечірку.

Наше перше правило – це повне взаєморозуміння з клієнтом. Ми намагаємося врахувати всі ваші побажання, підлаштуватися під концепцію заходу, щоб наша співпраця була максимально продуктивною.

У нас є все, що необхідно для створення красивого, емоційного і оригінального весільного альбому:

  • Багаторічний досвід весільної фотозйомки;
  • Професійна фототехніка;
  • Навички комп’ютерної та художньої обробки;
  • Сотні ідей і безмежна любов до фотографії.

Працюючи в парі, ми дивимося на фото з різною сторони, тому неодмінно дамо вам більше, ніж один фотограф! При цьому ми об’єктивно оцінюємо вартість своїх послуг.

Весільне фото – наш профіль

Наша перевага в тому, що ми знімаємо виключно закохані пари. Як правило, це весільна фотозйомка або ж фотосесія «лав сторі». Лав сторі, до речі, стане відмінною прикрасою вашого свята – з передвесільних фотографій можна змонтувати захоплюючу історію любові, ними можна прикрасити пляшки з шампанським і т.д. Головне – це ідея і якісні знімки, а момент, в який їх можна використати кожен вибирає сам!

Якщо ви шукайте весільного фотографа, переглянули десятки портфоліо, але так і не знайшли «свого художника», швидше дивіться наші роботи!

Телефонуйте, неодмінно зустрінемося і обговоримо подробиці!