Весільний фотограф

Весільний фотограф – Олександр Шишигин!

Вам потрібен професійний весільний фотограф, людина, яка вибрала творчий шлях фотографії та слід за ним? Тоді ви прийшли за адресою! Мене звуть Олександр, мені 32 роки, і я надаю послуги з весільного фотографування в таких містах, як Рівне, Березне, Володимирець, Київ …

Мені дуже подобається працювати з людьми, фотографувати їх емоції, почуття в певний момент часу, зберігаючи теплі миті в пам’яті. Фотографія повинна нести позитивну енергетику і радувати глядача протягом усього життя – в цьому її місія.

Якісний продукт обов’язково витримає випробування часом і неодноразово порадує оточуючих і близьких, тому для мене вкрай важливо розповісти історію через знімки, передати атмосферу дії і враження учасників.

Працюю з повною віддачею і відданістю своїй професії, оскільки дуже люблю те, чим займаюся.

Якщо моє портфоліо резонує з вашим смаком, значить ми знаходимося на одній хвилі, що безумовно сприяє досягненню кращого результату, а це так приємно, коли фотографу вдається зрозуміти і відчути бажання клієнта.
Дуже радий тому, що з часом у мене з’являється все більше і більше постійних клієнтів і друзів по всій Україні, яких я здобуваю завдяки своїй роботі. З фотографією я вільний, що дозволяє постійно розвиватися і працювати стільки, скільки потрібно.

Пропоную своїм клієнтам широкий спектр послуг в області фотографії: друк фотокниг, мінібук, створення динамічних слайдшоу і багато іншого, докладніше можу розповісти вам по телефону або особистої зустрічі.
Завжди радий знайомству і спілкуванню з новими людьми, відкритий для співпраці і нових проектів, тому не стеснйтесь – пишіть, питайте, пропонуйте, я завжди за нове і незвідане, це вже, як життєве кредо, аспект творчої професії і діяльності.

Дякую за увагу, з повагою, Олександр Шишигин!