Весільний фотограф

Весільний фотограф Ужгород

Вітаю вас, шановний відвідувач мого сайту. Мене звуть Шишигин Олександр, я професійний весільний фотограф. Фотографією я захоплююся з самого дитинства, ще з тих пір, коли я був зовсім маленький, і мій дід навчав мене знімати на старий радянський фотоапарат «Зеніт». Ми разом займалися проявленням плівок, розглядали негативи за допомогою фотоувеличителя, а найкращі знімки переносили на фотопапір, використовуючи розчини з проявником і фіксатором. Важко передати словами ті емоції, які викликав у мене цей чарівний процес. З тих пір пройшло багато часу, але заняття фотографією мені так сильно полюбилося, що залишилося в моїй душі назавжди, як і мрія, стати фотографом.

Професійно займатися фотографією я почав з 2010 року. Перед тим як зробити фотографію справою всього мого життя, я проводив багато аматорських фотозйомок, ретельно вивчав теорію фотографії та фотообладнання, вивчав роботи і техніку фотозйомки кращих європейських весільних фотографів, відвідував майстер класи визнаних майстрів фотографії.

Фотограф на весілля

Як фотограф, я розвивався і знаходив себе в різних жанрах фотозйомки: дитяча, сімейна, студійна фотографія, але найближче мені стала саме весільна фотозйомка, адже саме весілля дарує безліч позитивних емоцій: білу весільну сукню, золоті обручки, красиві весільні букети та щасливі особи – все це просто дивує. Весілля – це чудовий день, коли два люблячих один одного серця забувають про все на світі, крім ніжних і теплих почуттів, які вони відчувають один до одного. В день весілля їм здається, що цей світ створений тільки для них, і дуже важливо допомогти молодятам зберегти цей весільний день в пам’яті, щоб через роки вони могли повернутися в цей щасливий час і знову пережити ті ж самі емоції, зловити частинку того щастя, яке оточувало їх багато років тому. Трохи пізніше, в сім’ї з’являться діти, вони підростуть і будуть заворожено розглядати весільні фотографії своїх батьків, бачити їх щастя, бачити якими красивими вони були в цей чудовий весільний день. Головне завдання весільного фотографа – допомогти молодим зберегти цю радісну подію в пам’яті, передати всі емоції, якими була оточена щаслива пара в цей весільний день, розкрити красу нареченої і стильний образ нареченого.

Мені, як професійному фотографу на весілля, дуже важливо, щоб мої весільні фотографії завжди були на високому технічному рівні, тому я використовую тільки професійну фототехніку. При необхідності, я виїжджаю на фотозйомку весілля з асистентом фотографа, що дозволяє домагатися більш цікавих весільних знімків, за рахунок використання додаткових джерел світла. Звичайно, хороше обладнання – не головне в роботі фотографа на весілля, але саме воно допомагає створювати чудові весільні фотознімки високої якості, які можна роздрукувати з високою роздільною здатністю і повісити, як картину, у себе вдома. Найважливішим для професійного весільного фотографа є вміння бачити навколишній світ, вміння знаходити правильні композиції, вміння правильно передати ту красу, яку він побачив і відчув. Уміло зроблена весільна фотографія повинна нести в собі якісь емоції, посилати нам якусь інформацію, захоплювати і дивувати.

Весільна фотокнига

Крім весільної фотографії, я так само займаюся виготовленням весільних фотокниг. При верстці книги я дотримуюся європейських стилів оформлення. Весільні фотокниги можуть відрізнятися за типом обкладинки (фотообкладинка, штучна шкіра, натуральна шкіра), типу листів (картон або пластик), товщині листів, кількістю розворотів і формату (розмір книги). Деякі пакети весільних послуг, зазначені на моєму сайті, вже включають в себе весільні фотокниги в подарунок. Це якісні фотокниги вище середнього рівня, з листами на пластиковій основі, з фотообкладинка, або обкладинкою зі штучної шкіри (для пакета послуг «максимальний»). Для кожної весільної фотозйомки, ви можете додатково замовити фотокнигу будь-якого рівня, в т.ч. преміум-класу зі шкіряною обкладинкою, або мінібук (недорогі фотокниги маленького формату) для батьків і близьких. Весільна фотокнига – кращий варіант для зберігання і перегляду фотознімків весілля, адже вживу фото виглядають набагато краще, ніж на моніторі комп’ютера, а фотокнига – хороша заміна весільним фотоальбомів. Всі весільні фотокниги друкуються в кращих фотолабораторіях України.

Love Story

Всім своїм парам, перед весільної фотозйомкою, я раджу замовити фотосесію Love Story. Це може бути постановочна історія знайомства двох люблячих сердець, або ж можна відтворити і обіграти той день, коли було зроблено пропозицію вийти заміж, або можна просто пофотографуватися для сімейного архіву в улюблених наряду і найкрасивіших місцях міста. Фотозйомка Love Story дозволяє молодим ближче познайомитися з весільним фотографом, повчитися створювати красиві постановочні кадри, оцінити професіоналізм і якість роботи фотографа на весілля, підготуватися до весільної фотозйомки. Якщо провести фотозйомку Love Story завчасно, фото будуть готові вже до весілля, їх можна використовувати при оздобленні банкетного залу, або можна скласти слайд шоу з цих знімків і показати його гостям під час весілля. Так само, за готовими фотознімками, ви зможете зрозуміти, чи дійсно ви вгадали зі стилем роботи обраного вами фотографа весіль.

Обробка фотографій

Як професійний фотограф, я дуже відповідально підходжу до обробки відзнятого матеріалу. Всі фото, що передаються клієнту, обов’язково проходять ручну підготовку до друку, кожна фотографія обробляється окремо. Всі вони мають правильний формат, откадріровані, проведена корекція. За бажанням, вибіркові фотознімки проходять ретельну обробку і художню ретуш.

Спасибі вам за відвідування мого сайту!