Весільний фотограф

Весільний фотограф

Свадебный фотограф Харьков 16

Свадебный фотограф Харьков 13

Свадебный фотограф Харьков 20

Весільний фотограф – це не просто професія!

Немає в житті події більш пам’ятного і тoржественного, ніж одруження. Позаду приємні хлопoти пов’язані з oрганізаціей весільного тoржества, з вибором нарядів для нареченого і нареченої, з покупкою обручок та іншого. Попереду тільки щасливі миті, сміливо сказане заповітне “так” і перший, самий пристрасний, подружній поцілунок. Звичайно ж, ці моменти хочеться запам’ятати назавжди! Втілити бажання в життя Вам допоможе професійний весільний фотограф.

Вибір такого почесного «гостя», як фотограф на весілля, – справа далеко не проста і, що вимагає зваженого підходу. Неважливо скільки років фотографу, як він виглядає, чи має вищу освіту, головне, щоб його знімки чіпляли за душу. Щоб відкривши весільний альбом через десять, двадцять, тридцять років, Ви неодмінно поринули в атмосферу пам’ятного дня, відчули трепетну радість і світлу, урочисту смуток.
Кожна наречена прагне до того, щоб не тільки вінчальну сукню, букет, макіяж, зачіска, а й святкові фотографії були оригінальними, неповторними, чуттєвими і, звичайно ж, красивими. Ми робимо саме такі знімки!

Давайте знайомитися!

Дозвольте представитися Мене звуть Олександр Шишигин і Мене звуть Тетяна Шишигин. Останні кілька років ми спеціалізуємося виключно на весільній фотографії. На нашу спільну думку, весільний фотограф просто зобов’язаний бути фахівцем вузького профілю. Ми живемо, виношуючи в умах і душах нові ідеї для НЕ повторних весільних фотографій. Наш тандем не сприймає стандартних, заїжджених і безглуздих шаблонів. Фотографії, в точності відображають картину на порозі РАГСу, звичайно, невід’ємний атрибут весільного альбому, але загострювати на них свою увагу все ж не варто. Ми готові запропонувати вам масу ідей, які зроблять Ваші фото не просто красивими, а чудовими, емоційними, живими, оригінальними, неповторними, і просто незабутніми.

Фотограф на весілля – це не хобі, не захоплення, не професія і навіть не спеціальність. Професійний весільний фотограф – це покликання, стан душі, спосіб життя. Ми намагаємося не відставати від свіжих тенденцій, крокувати в ногу з інноваціями, освоювати модні віяння в сфері створення весільної фотографії. Ми відвідуємо курси і тренінги, вивчаємо нові методики обробки знімків, щоб дивувати Вас своїми вміннями знову і знову.

Запорука вдалої весільної фотосесії

Для вдалої весільної фотосесії мало спеціальної освіти. Важливо, щоб фотограф рядів
ался разом з молодятами, переживав схожі емоції. Наша перевага перед багатьма іншими весільними фотографами полягає в тому, що ми сімейна пара! Нам близькі Ваші переживання, адже зовсім недавно ми самі були нареченими. І, знаєте, єдине про що ми шкодуємо, це те, що сфотографувати власне весілля, в силу зрозумілих причин, нам не вдалося. Але, приходячи на церемонію одруження, в такому чудовому амплуа, як весільний фотограф, ми знову і знову переживаємо миті абсолютного блаженства, трепетною радості і легкого хвилювання.

Найпотужніша енергетика молодят здатна творити чудеса, як в реальному житті, так і на фотографіях. Професійний весільний фотограф знає, що потрібно зробити, щоб направити її в правильне русло. Якщо Ви хочете, щоб Ваш весільний альбом відрізнявся від сотень інших, то тоді наш дует – це саме те, що Ви шукайте!

Весільні фотографії

Озирніться навколо, в Україні стільки красивих місць, є серед них і незвичайні, це Набережна, Дах тато Protif, Дорогий гламур у Бутік-готелю. Як щодо оригінальної романтичної фотосесії на аеродромі за смт. Ювілейний? Професійний весільний фотограф допоможе перенести на знімок глибину Ваших почуттів, подібних нескінченності синього неба. Можна зіграти на контрасті, і зробити кілька чорно-білих знімків в безлюдному Дніпропетровському метрополітені. Або ж відправиться в кар’єр за аеропортом. Пейзажі цього місця, як не можна краще підходять урочистості моменту. В Україні маса красивих, оригінальних, часом, навіть екстремальних, мeст для весільних фотосесій. Для нас немає ніяких заборон. Я Олександр Шишигин, як хороший весільний фотограф, здатний зловити в об’єктив навіть найдрібніші подробиці. Це допомагає створити по-справжньому живі, експресивні знімки. Можете володіти повною упевненістю в тому, що Ваші весільні фотографії не залишать байдужим нікого.

Одного разу, через багато-багато років, Ви дістанете весільний альбом, щоб показати його своїм онукам, і знову поринете в світ весільних переживань, так вдало перенесених нами на фото. А зараз, насолоджуйтеся чарами моменту, адже весілля – це незабутня подія, яка в основному відбувається один раз в житті. Так нехай же ніщо не затьмарить Вам святкового дня! А подбати про створення по-справжньому красивих, чуттєвих і пам’ятних фотографій довірте професіоналам! Ми гарантуємо, що наша робота викличе у Вас тільки захоплення і море щасливих спогадів!

Залишилися питання? Телефонуйте: Олександр (097) 304-03-79 Тетяна (050) -872-42-33